A101 Nexon 42nx600 42 inç smart uydu alıcılı led tv

A101 16 Nisan Aktüel ürünler kataloğunda baharın gelmesiyle birlikte birçok ürüne yer verilmiş bulunmakta. Bunlardan başlıcası ise Nexon 42 NX 600 Smart Uydu Alıcılı Led TV
A101 aktüel ürünlerde dikkatimize çeken A101 42 NX 600 Smart Uydu Alıcılı Led Tv özelliklerini birlikte inceleyelim. A101 42 NX 600 Smart Uydu Alıcılı Led Tv piyasa fiyatı 950-1000 TL civarında. A101 bize bu ürünü 899 TL ye sunuyor. Vestel garantisi altında olan bu tv ihtiyacı olanlar için bulunmaz bir fırsat.
smart led tv

A101 42 NX 600 Smart Uydu Alıcılı Led Tv Özellikleri:
2 adet HMDI girişi
2 Adet usb girişi
Scart girişi
İnternet tarayıcı özelliği
Hd uydu alıcısı
PC ın (vga üzerinden pc baglantısı)
Usb üzerinden media player özelliği
Düşük enerji tüketimi
2 yıl vestel garantisi
Net motion rate 400 hz
A101 42 NX 600 Smart Uydu Alıcılı Led Tv İncelemesi:
Nexon 42NX600 kendi HD uydu alıcısına da sahip. 2 HDMI girişi, scart çıkışı, 2 USB girişi, USB üzerinden media player desteği, internet tarayıcı özelliği cihazın özellikleri arasında yer alıyor.
Cihazla birlikte duvara asma aparatı da beraberinde geliyor.
Dahili Full HD Uydu Alıcısı: İçerisindeki uydu alıсısı sayesinde tv’nizi tek kumandadan kontrol edebilir, görüntü kirliliğini önleyebilir, kablodan kaynaklanan görüntü kalitesi kaybından kurtulabilirsiniz.
Modül Girişi Bulunmaktadır. Dijitürk ve D-Smart Kart ile Kullanabilirsiniz.
Smart Internet TV / DLΝA : ΤV’niz ile herhangi bir bilgisayar olmaksızın dahili işlemcisi ile internete girebilir, kendinize özel programlar yükleyebilirsiniz (Örn. GoogleTV, Facebook, Youtube, Skype, ΜSN, Gazeteler vb. 680′den fazla uygulama). TV’nizi internet üzerinden yazılım güncellemesini yapabilirsiniz. Ayrıca DLNA Özelliği ile aynı internete bağlı cihazlarınızda (Akıllı telefon, bilgisayar, tablet) bulunan dosyalarınızı kablosuz olarak TV’den izleyebilirsiniz. TV’niz WiFi uyumludur, opsiyonel usb aparatı ile kablosuz ağınıza bağlanabilirsiniz.
Ultra Dynamic Contrast: En açık renk ile en koyu renk arasındaki farkı üstün LED teknоlоjisi sayesinde maksimum değere çıkaran LED TVlerde karanlık sahneleri bile daha net ve canlı izleme keyfi sizi bekliyor.


EmoticonEmoticon